Opis nieruchomości
SZUKASZ MIESZKANIA POD INWESTYCJĘ? TO MIESZKANIE MOŻE BYĆ TWOJE!
ATUTY LOKALIZACJI MIESZKANIA:
- BLISKO CENTRUM MIASTA
- SUPERMARKETY
- SKLEPY SPOŻYWCZE I WIELOBRANŻOWE
- PRZEDSZKOLE
- PUNKTY GASTRONOMICZNE
Prezentujemy Państwu kawalerkę o pow. 26,38m2 położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku z cegły na ul. Długiej.
Mieszkanie składa się z:
- salonu o pow. 16,90m2
- kuchni o pow. 3,68m2
- łazienki z WC o pow. 3,10m2
- p.pokoju o pow. 2,70m2
Mieszkanie do adaptacji według własnego uznania. W mieszkaniu okna PCV. Nowa instalacja elektryczna. Drzwi wejściowe metalowe.
Wszystkie meble widoczne na zdjęciach w cenie mieszkania.
Administratorem bloku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa TTBS. Czynsz administracyjny wynosi 300zł na 1 osobę i obejmuje zryczałtowaną wodę, ogrzewanie oraz wywóz nieczystości. Dodatkowo z licznika płatny prąd.
Mieszkanie z ekspozycją okien od zachodu, komórka lokatorska o pow. 2m2. Miejsce parkingowe przed blokiem. Za blokiem dużo zieleni.
Mieszkanie ustawne w bardzo dobrym miejscu lokalizacyjnym.
Mieszkanie do aranżacji wg. własnego uznania. Idealne mieszkanie dla Pary, Singla bądź pod inwestycję na wynajem.
Nie czekaj i już dziś zadzwoń aby umówić się na prezentację mieszkania tel. 784-559-816.
UWAGA!
- KUPUJĄCY NIE PONOSZĄ KOSZTÓW OBSŁUGI NASZEGO BIURA
- POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
- GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI
- OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE
STREFA NIERUCHOMOŚCI - TWOJĄ STREFĄ KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA!
ZAPRASZAMY!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.